Officiell registerdataAktiebolag

LUMIGRAPH AB

1 anställd

Om LUMIGRAPH AB

LUMIGRAPH AB är ett aktiebolag verksamt inom fotoaffärer i Tierp kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Bredänge 103, Tierp.

Bransch

Besöksadress

Bredänge 103

81591 Tierp

Tierp kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Bredänge 103, 81591 Tierp

Företagsinformation

Organisationsnummer
556631-4075
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Tierp
Postort
Tierp

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Fotoaffärer i Tierp

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om LUMIGRAPH AB

Var ligger LUMIGRAPH AB?

LUMIGRAPH AB finns på Bredänge 103, 81591 Tierp.

Vad gör LUMIGRAPH AB?

LUMIGRAPH AB är verksamt inom fotoaffärer i Tierp. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag LUMIGRAPH AB?

Du når LUMIGRAPH AB via telefon 0293-52020 .

Hur många anställda har LUMIGRAPH AB?

LUMIGRAPH AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för LUMIGRAPH AB?

Organisationsnumret för LUMIGRAPH AB är 556631-4075. Uppgiften kommer från officiella register.