Officiell registerdataHandelsbolag

ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG

1 anställd

Om ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG

ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG är ett handelsbolag verksamt inom fotoaffärer i Tierp kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Bredänge 103, Tierp.

Bransch

Besöksadress

Bredänge 103

81591 Tierp

Tierp kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Bredänge 103, 81591 Tierp

Företagsinformation

Organisationsnummer
969627-3938
Juridisk form
Handelsbolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Tierp
Postort
Tierp

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Fotoaffärer i Tierp

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG

Var ligger ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG?

ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG finns på Bredänge 103, 81591 Tierp.

Vad gör ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG?

ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG är verksamt inom fotoaffärer i Tierp. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG?

Du når ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG via telefon 0293-52134 .

Hur många anställda har ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG?

ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG?

Organisationsnumret för ARCHIMEDIA HANDELSBOLAG är 969627-3938. Uppgiften kommer från officiella register.