Officiell registerdataAktiebolag

XENDO SCANDINAVIA AB

1 anställd

Om XENDO SCANDINAVIA AB

XENDO SCANDINAVIA AB är ett aktiebolag verksamt inom företagskonsulter i Uppsala kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 3035, Uppsala.

Bransch

Besöksadress

Box 3035

75003 Uppsala

Uppsala kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Box 3035, 75003 Uppsala

Företagsinformation

Organisationsnummer
556611-7296
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Uppsala
Postort
Uppsala

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Företagskonsulter i Uppsala

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om XENDO SCANDINAVIA AB

Var ligger XENDO SCANDINAVIA AB?

XENDO SCANDINAVIA AB finns på Box 3035, 75003 Uppsala.

Vad gör XENDO SCANDINAVIA AB?

XENDO SCANDINAVIA AB är verksamt inom företagskonsulter i Uppsala. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag XENDO SCANDINAVIA AB?

Du når XENDO SCANDINAVIA AB via telefon .

Hur många anställda har XENDO SCANDINAVIA AB?

XENDO SCANDINAVIA AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för XENDO SCANDINAVIA AB?

Organisationsnumret för XENDO SCANDINAVIA AB är 556611-7296. Uppgiften kommer från officiella register.