Officiell registerdataEnkelt bolag

WIDENS LANTBRUK

1 anställd

Om WIDENS LANTBRUK

WIDENS LANTBRUK är ett enkelt bolag verksamt inom äggproduktion (för försäljning) i Lindesberg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Slyttermossen, Fellingsbro.

Bransch

Besöksadress

Slyttermossen

71041 Fellingsbro

Lindesberg kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Slyttermossen, 71041 Fellingsbro

Företagsinformation

Organisationsnummer
934002-6823
Juridisk form
Enkelt bolag
Antal anställda
ca 1
Postort
Fellingsbro

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Vanliga frågor

Frågor och svar om WIDENS LANTBRUK

Var ligger WIDENS LANTBRUK?

WIDENS LANTBRUK finns på Slyttermossen, 71041 Fellingsbro.

Vad gör WIDENS LANTBRUK?

WIDENS LANTBRUK är verksamt inom äggproduktion (för försäljning) i Lindesberg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag WIDENS LANTBRUK?

Du når WIDENS LANTBRUK via telefon 070-5742263.

Hur många anställda har WIDENS LANTBRUK?

WIDENS LANTBRUK har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för WIDENS LANTBRUK?

Organisationsnumret för WIDENS LANTBRUK är 934002-6823. Uppgiften kommer från officiella register.