Officiell registerdataEnskild firma

WALLÉN HÅKANSSON, AGNETA

Om WALLÉN HÅKANSSON, AGNETA

WALLÉN HÅKANSSON, AGNETA är ett enskild firma i Vellinge kommun. Besöksadress: Mellangatan 15, Skanör.

Besöksadress

Mellangatan 15

23930 Skanör

Vellinge kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Mellangatan 15, 23930 Skanör

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
Kommun
Vellinge
Postort
Skanör

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Vanliga frågor

Frågor och svar om WALLÉN HÅKANSSON, AGNETA

Var ligger WALLÉN HÅKANSSON, AGNETA?

WALLÉN HÅKANSSON, AGNETA finns på Mellangatan 15, 23930 Skanör.

Hur kontaktar jag WALLÉN HÅKANSSON, AGNETA?

Du når WALLÉN HÅKANSSON, AGNETA via telefon 040-470007 .

Vad är organisationsnumret för WALLÉN HÅKANSSON, AGNETA?

WALLÉN HÅKANSSON, AGNETA är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.