Officiell registerdataAktiebolag

VÄLLAGAT GÖTEBORG AB

1 anställd

Om VÄLLAGAT GÖTEBORG AB

VÄLLAGAT GÖTEBORG AB är ett aktiebolag verksamt inom restaurang/restauranger i Göteborg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Johan Willins Gata 6, Göteborg.

Bransch

Besöksadress

Johan Willins Gata 6

41664 Göteborg

Göteborg kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Johan Willins Gata 6, 41664 Göteborg

Företagsinformation

Organisationsnummer
556748-2970
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Göteborg
Postort
Göteborg

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Restaurang/Restauranger i Göteborg

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om VÄLLAGAT GÖTEBORG AB

Var ligger VÄLLAGAT GÖTEBORG AB?

VÄLLAGAT GÖTEBORG AB finns på Johan Willins Gata 6, 41664 Göteborg.

Vad gör VÄLLAGAT GÖTEBORG AB?

VÄLLAGAT GÖTEBORG AB är verksamt inom restaurang/restauranger i Göteborg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag VÄLLAGAT GÖTEBORG AB?

Du når VÄLLAGAT GÖTEBORG AB via telefon 0705-758570.

Hur många anställda har VÄLLAGAT GÖTEBORG AB?

VÄLLAGAT GÖTEBORG AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för VÄLLAGAT GÖTEBORG AB?

Organisationsnumret för VÄLLAGAT GÖTEBORG AB är 556748-2970. Uppgiften kommer från officiella register.