Hjälp-, Stöd- & IntresseorganisationerJätsbygd · Urshult
URSHULTS PARKFÖRENING
Om URSHULTS PARKFÖRENING
URSHULTS PARKFÖRENING är ett ideell förening verksamt inom hjälp-, stöd- & intresseorganisationer i Tingsryd kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Björkvägen 10, Urshult.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0477-20015
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Björkvägen 10, 36013 Urshult
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 829502-7190
- Juridisk form
- Ideell förening
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Tingsryd
- Postort
- Urshult
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Hjälp-, Stöd- & Intresseorganisationer i Tingsryd
- URSHULTS FÖRELÄSNINGSFÖRENINGIdeell förening1 anställdIdeell föreningTingsryd
- TINGSRYDS FÖRELÄSNINGSFÖRENINGIdeell förening
Hjälp-, Stöd- & IntresseorganisationerNygatan 10 · Tingsryd
1 anställdIdeell föreningTingsryd - LINNERYDS FÖRELÄSNINGSFÖRENINGIdeell förening
Hjälp-, Stöd- & IntresseorganisationerKyrkvägen 47 · Linneryd
1 anställdIdeell föreningTingsryd - TINGSRYDS KONSERTFÖRENINGIdeell förening
Hjälp-, Stöd- & IntresseorganisationerBox 113 · Urshult
1 anställdIdeell föreningTingsryd - MIDINGSBYGDENS BYGDEGÅRDSFÖRENING, IDEELL FÖR.Ideell förening
Hjälp-, Stöd- & IntresseorganisationerMidingsbråte 2342 · Tingsryd
1 anställdIdeell föreningTingsryd - BIBLIOTEKETS VÄNNER RYDIdeell förening
Hjälp-, Stöd- & IntresseorganisationerRyds Bibliotek · Ryd
1 anställdIdeell föreningTingsryd
Vanliga frågor
Frågor och svar om URSHULTS PARKFÖRENING
Var ligger URSHULTS PARKFÖRENING?
URSHULTS PARKFÖRENING finns på Björkvägen 10, 36013 Urshult.
Vad gör URSHULTS PARKFÖRENING?
URSHULTS PARKFÖRENING är verksamt inom hjälp-, stöd- & intresseorganisationer i Tingsryd. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag URSHULTS PARKFÖRENING?
Du når URSHULTS PARKFÖRENING via telefon 0477-20015 .
Hur många anställda har URSHULTS PARKFÖRENING?
URSHULTS PARKFÖRENING har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för URSHULTS PARKFÖRENING?
Organisationsnumret för URSHULTS PARKFÖRENING är 829502-7190. Uppgiften kommer från officiella register.