Officiell registerdataEnskild firma

TT-BUSS

1 anställd

Om TT-BUSS

TT-BUSS är ett enskild firma verksamt inom bussbolag i Ekerö kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Kvartsstigen 11, Stenhamra.

Bransch

Besöksadress

Kvartsstigen 11

17961 Stenhamra

Ekerö kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Kvartsstigen 11, 17961 Stenhamra

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Ekerö
Postort
Stenhamra

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Vanliga frågor

Frågor och svar om TT-BUSS

Var ligger TT-BUSS?

TT-BUSS finns på Kvartsstigen 11, 17961 Stenhamra.

Vad gör TT-BUSS?

TT-BUSS är verksamt inom bussbolag i Ekerö. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag TT-BUSS?

Du når TT-BUSS via telefon 0708-914424.

Hur många anställda har TT-BUSS?

TT-BUSS har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för TT-BUSS?

TT-BUSS är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.