Övrig specialiserad butikshandel med livsmedelVatthagsvägen 11 · Upplands Väsby
TREFLEX HOLDING AB
Om TREFLEX HOLDING AB
TREFLEX HOLDING AB är ett aktiebolag verksamt inom övrig specialiserad butikshandel med livsmedel i Upplands Väsby kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Centralvägen 2-4, Upplands Väsby.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 08-6266930
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Centralvägen 2-4, 19476 Upplands Väsby
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556448-2841
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Upplands Väsby
- Postort
- Upplands Väsby
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Övrig specialiserad butikshandel med livsmedel i Upplands Väsby
- VÄSBY TE & KAFFE ABAktiebolag1 anställdAktiebolagUpplands Väsby
- VÄSBY TE- OCH KAFFEHANDEL HANDELSBOLAGHandelsbolag
Övrig specialiserad butikshandel med livsmedelDragonvägen 86 · Upplands Väsby
HandelsbolagUpplands Väsby
Vanliga frågor
Frågor och svar om TREFLEX HOLDING AB
Var ligger TREFLEX HOLDING AB?
TREFLEX HOLDING AB finns på Centralvägen 2-4, 19476 Upplands Väsby.
Vad gör TREFLEX HOLDING AB?
TREFLEX HOLDING AB är verksamt inom övrig specialiserad butikshandel med livsmedel i Upplands Väsby. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag TREFLEX HOLDING AB?
Du når TREFLEX HOLDING AB via telefon 08-6266930 .
Hur många anställda har TREFLEX HOLDING AB?
TREFLEX HOLDING AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för TREFLEX HOLDING AB?
Organisationsnumret för TREFLEX HOLDING AB är 556448-2841. Uppgiften kommer från officiella register.