Officiell registerdataAktiebolag

TORINO TAILORING AB

1 anställd

Om TORINO TAILORING AB

TORINO TAILORING AB är ett aktiebolag verksamt inom partihandel med kläder och skodon i Laholm kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Hasslövs Prästgård 2, Laholm.

Bransch

Besöksadress

Hasslövs Prästgård 2

31297 Laholm

Laholm kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Hasslövs Prästgård 2, 31297 Laholm

Företagsinformation

Organisationsnummer
556709-0484
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Laholm
Postort
Laholm

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Partihandel med kläder och skodon i Laholm

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om TORINO TAILORING AB

Var ligger TORINO TAILORING AB?

TORINO TAILORING AB finns på Hasslövs Prästgård 2, 31297 Laholm.

Vad gör TORINO TAILORING AB?

TORINO TAILORING AB är verksamt inom partihandel med kläder och skodon i Laholm. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag TORINO TAILORING AB?

Du når TORINO TAILORING AB via telefon 0702-671921.

Hur många anställda har TORINO TAILORING AB?

TORINO TAILORING AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för TORINO TAILORING AB?

Organisationsnumret för TORINO TAILORING AB är 556709-0484. Uppgiften kommer från officiella register.