Officiell registerdataEnskild firma

TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING

1 anställd

Om TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING

TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING är ett enskild firma verksamt inom personaluthyrning i Krokom kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Sjöhemsvägen 3, Ås.

Bransch

Besöksadress

Sjöhemsvägen 3

83043 Ås

Krokom kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
063-46334
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Sjöhemsvägen 3, 83043 Ås

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Krokom
Postort
Ås

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Personaluthyrning i Krokom

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING

Var ligger TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING?

TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING finns på Sjöhemsvägen 3, 83043 Ås.

Vad gör TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING?

TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING är verksamt inom personaluthyrning i Krokom. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING?

Du når TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING via telefon 063-46334 .

Hur många anställda har TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING?

TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING?

TOMMYS MULTIMEDIA UTHYRNING är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.