Officiell registerdataAktiebolag

TITAB AB

1 anställd

Om TITAB AB

TITAB AB är ett aktiebolag verksamt inom direktreklamverksamhet i Tierp kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Fabriksgatan 3, Tierp.

Bransch

Besöksadress

Fabriksgatan 3

81540 Tierp

Tierp kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Fabriksgatan 3, 81540 Tierp

Företagsinformation

Organisationsnummer
556728-3931
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Tierp
Postort
Tierp

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Vanliga frågor

Frågor och svar om TITAB AB

Var ligger TITAB AB?

TITAB AB finns på Fabriksgatan 3, 81540 Tierp.

Vad gör TITAB AB?

TITAB AB är verksamt inom direktreklamverksamhet i Tierp. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag TITAB AB?

Du når TITAB AB via telefon 0293-10194 .

Hur många anställda har TITAB AB?

TITAB AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för TITAB AB?

Organisationsnumret för TITAB AB är 556728-3931. Uppgiften kommer från officiella register.