Officiell registerdataAktiebolag
SWEDJET AIRWAYS AB
1 anställd
Om SWEDJET AIRWAYS AB
SWEDJET AIRWAYS AB är ett aktiebolag verksamt inom icke reguljär lufttransport av passagerare i Ale kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Gåskullevägen 6, Surte.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 031-980950
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Gåskullevägen 6, 44552 Surte
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556528-2687
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Ale
- Postort
- Surte
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Vanliga frågor
Frågor och svar om SWEDJET AIRWAYS AB
Var ligger SWEDJET AIRWAYS AB?
SWEDJET AIRWAYS AB finns på Gåskullevägen 6, 44552 Surte.
Vad gör SWEDJET AIRWAYS AB?
SWEDJET AIRWAYS AB är verksamt inom icke reguljär lufttransport av passagerare i Ale. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag SWEDJET AIRWAYS AB?
Du når SWEDJET AIRWAYS AB via telefon 031-980950 .
Hur många anställda har SWEDJET AIRWAYS AB?
SWEDJET AIRWAYS AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för SWEDJET AIRWAYS AB?
Organisationsnumret för SWEDJET AIRWAYS AB är 556528-2687. Uppgiften kommer från officiella register.