Litterärt och konstnärligt skapandeBox 27131 · Stockholm
SVERKER EK TECKNARSTUGA
Om SVERKER EK TECKNARSTUGA
SVERKER EK TECKNARSTUGA är ett enskild firma verksamt inom litterärt och konstnärligt skapande i Stockholm kommun. Besöksadress: Kattgränd 10 Iv, Stockholm.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 08-6692375
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Kattgränd 10 Iv, 11825 Stockholm
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
- Juridisk form
- Enskild firma
- Antal anställda
- –
- Kommun
- Stockholm
- Postort
- Stockholm
Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.
Liknande företag
Litterärt och konstnärligt skapande i Stockholm
- STATENS MARITIMA MUSEERStatlig enhet3 anställdaStatlig enhetStockholm
- S&R MEDIEPRODUKTION ABAktiebolag
Litterärt och konstnärligt skapandeGlasbruksgatan 36 2tr · Stockholm
1 anställdAktiebolagStockholm - WATZ DESIGN SWEDEN ABAktiebolag
Litterärt och konstnärligt skapandeSödra Hamnvägen 30 · Stockholm
1 anställdAktiebolagStockholm - VERY IMPORTANT CLOTHES (V.I.C), ULLA HANNERZEnskild firma
Litterärt och konstnärligt skapandeSkomakargatan 5 · Stockholm
1 anställdEnskild firmaStockholm - TAVELMÅLARE BENGT ELDE ABAktiebolag
Litterärt och konstnärligt skapandeBox 16025 · Stockholm
1 anställdAktiebolagStockholm - SYMPOSIUM FÖRLAG, WERNER PÖTTLEREnskild firma
Litterärt och konstnärligt skapandeRävsnäsvägen 30 · Älvsjö
1 anställdEnskild firmaStockholm
Vanliga frågor
Frågor och svar om SVERKER EK TECKNARSTUGA
Var ligger SVERKER EK TECKNARSTUGA?
SVERKER EK TECKNARSTUGA finns på Kattgränd 10 Iv, 11825 Stockholm.
Vad gör SVERKER EK TECKNARSTUGA?
SVERKER EK TECKNARSTUGA är verksamt inom litterärt och konstnärligt skapande i Stockholm. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag SVERKER EK TECKNARSTUGA?
Du når SVERKER EK TECKNARSTUGA via telefon 08-6692375 .
Vad är organisationsnumret för SVERKER EK TECKNARSTUGA?
SVERKER EK TECKNARSTUGA är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.