Partihandel med kläder och skodonTriangelvägen 3 B · Kiruna
Officiell registerdataAktiebolag
SVENSKA WIP AB
1 anställd
Om SVENSKA WIP AB
SVENSKA WIP AB är ett aktiebolag verksamt inom partihandel med kläder och skodon i Kiruna kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Lastvägen 54, Kiruna.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0980-21188
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Lastvägen 54, 98138 Kiruna
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556366-2450
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Kiruna
- Postort
- Kiruna
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Partihandel med kläder och skodon i Kiruna
- J S IMPORTEnskild firma1 anställdEnskild firmaKiruna
Vanliga frågor
Frågor och svar om SVENSKA WIP AB
Var ligger SVENSKA WIP AB?
SVENSKA WIP AB finns på Lastvägen 54, 98138 Kiruna.
Vad gör SVENSKA WIP AB?
SVENSKA WIP AB är verksamt inom partihandel med kläder och skodon i Kiruna. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag SVENSKA WIP AB?
Du når SVENSKA WIP AB via telefon 0980-21188 .
Hur många anställda har SVENSKA WIP AB?
SVENSKA WIP AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för SVENSKA WIP AB?
Organisationsnumret för SVENSKA WIP AB är 556366-2450. Uppgiften kommer från officiella register.