Mediebyråverksamhet och annonsförsäljningEldarevägen 32 · Nykvarn
SVENSKA RADIONÄTET AB
Om SVENSKA RADIONÄTET AB
SVENSKA RADIONÄTET AB är ett aktiebolag verksamt inom mediebyråverksamhet och annonsförsäljning i Nykvarn kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Näsåvägen 28, Nykvarn.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 070-5856695
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Näsåvägen 28, 15591 Nykvarn
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556557-9520
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Nykvarn
- Postort
- Nykvarn
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Mediebyråverksamhet och annonsförsäljning i Nykvarn
- R-NAV RISK NAVIGATION ABAktiebolag1 anställdAktiebolagNykvarn
- HEMGUIDEN I SVERIGEEnskild firma
Mediebyråverksamhet och annonsförsäljningUgglevägen 12 · Nykvarn
1 anställdEnskild firmaNykvarn
Vanliga frågor
Frågor och svar om SVENSKA RADIONÄTET AB
Var ligger SVENSKA RADIONÄTET AB?
SVENSKA RADIONÄTET AB finns på Näsåvägen 28, 15591 Nykvarn.
Vad gör SVENSKA RADIONÄTET AB?
SVENSKA RADIONÄTET AB är verksamt inom mediebyråverksamhet och annonsförsäljning i Nykvarn. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag SVENSKA RADIONÄTET AB?
Du når SVENSKA RADIONÄTET AB via telefon 070-5856695.
Hur många anställda har SVENSKA RADIONÄTET AB?
SVENSKA RADIONÄTET AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för SVENSKA RADIONÄTET AB?
Organisationsnumret för SVENSKA RADIONÄTET AB är 556557-9520. Uppgiften kommer från officiella register.