Partihandel med ljud- och bildanläggningar samt videoutrustningBox 1308 · Linköping
SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB
Om SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB
SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB är ett aktiebolag verksamt inom partihandel med ljud- och bildanläggningar samt videoutrustning i Linköping kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 1042, Linköping.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 013-4650300
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Box 1042, 58110 Linköping
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556714-1899
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Linköping
- Postort
- Linköping
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Partihandel med ljud- och bildanläggningar samt videoutrustning i Linköping
- AUDIO PRO ABAktiebolag3 anställdaAktiebolagLinköping
- EXPERT SVERIGE ABAktiebolag
Partihandel med ljud- och bildanläggningar samt videoutrustningLinköping
3 anställdaAktiebolagLinköping - HANDELSBOLAG ANTENNMATERIAL I LJUNGSBROHandelsbolag
Partihandel med ljud- och bildanläggningar samt videoutrustningLjung Ekbacken · Ljungsbro
1 anställdHandelsbolagLinköping - O.F.O. MEDIATEKNIK ABAktiebolag
Partihandel med ljud- och bildanläggningar samt videoutrustningBox 5011 · Linköping
1 anställdAktiebolagLinköping Partihandel med ljud- och bildanläggningar samt videoutrustningJoensuugatan 4 · Linköping
1 anställdAktiebolagLinköping- AGAMA TECHNOLOGIES ABAktiebolag
Partihandel med ljud- och bildanläggningar samt videoutrustningBox 602 · Linköping
1 anställdAktiebolagLinköping
Vanliga frågor
Frågor och svar om SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB
Var ligger SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB?
SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB finns på Box 1042, 58110 Linköping.
Vad gör SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB?
SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB är verksamt inom partihandel med ljud- och bildanläggningar samt videoutrustning i Linköping. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB?
Du når SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB via telefon 013-4650300.
Hur många anställda har SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB?
SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB?
Organisationsnumret för SVENSK KAMERASÄKERHET I NORDEN AB är 556714-1899. Uppgiften kommer från officiella register.