Officiell registerdataEnskild firma

SUNDQVIST FUNERAL CAR

1 anställd

Om SUNDQVIST FUNERAL CAR

SUNDQVIST FUNERAL CAR är ett enskild firma verksamt inom bussbolag i Katrineholm kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Flensjön Lilla Sörtorp, Katrineholm.

Bransch

Besöksadress

Flensjön Lilla Sörtorp

64197 Katrineholm

Katrineholm kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Flensjön Lilla Sörtorp, 64197 Katrineholm

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Postort
Katrineholm

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Bussbolag i Katrineholm

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om SUNDQVIST FUNERAL CAR

Var ligger SUNDQVIST FUNERAL CAR?

SUNDQVIST FUNERAL CAR finns på Flensjön Lilla Sörtorp, 64197 Katrineholm.

Vad gör SUNDQVIST FUNERAL CAR?

SUNDQVIST FUNERAL CAR är verksamt inom bussbolag i Katrineholm. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag SUNDQVIST FUNERAL CAR?

Du når SUNDQVIST FUNERAL CAR via telefon 0150-78778 .

Hur många anställda har SUNDQVIST FUNERAL CAR?

SUNDQVIST FUNERAL CAR har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för SUNDQVIST FUNERAL CAR?

SUNDQVIST FUNERAL CAR är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.