Provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvarorAlingsåsvägen 9 · Borås
SOMBRATEX AB
Om SOMBRATEX AB
SOMBRATEX AB är ett aktiebolag verksamt inom provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvaror i Borås kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 22117, Borås.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 033-138530
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Box 22117, 50412 Borås
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556549-4076
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Borås
- Postort
- Borås
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvaror i Borås
- BORÅS KONTORSMÖBLER ABAktiebolag1 anställdAktiebolagBorås
- PEWA MARKETING KOMMANDITBOLAGHandelsbolag
Provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvarorBox 22062 · Borås
1 anställdHandelsbolagBorås - NYA METPOST SVENSKA ABAktiebolag
Provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvarorSandaredsvägen 1 · Sandared
1 anställdAktiebolagBorås - ZANVAD ABAktiebolag
Provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvarorVegagatan 19 · Borås
AktiebolagBorås
Vanliga frågor
Frågor och svar om SOMBRATEX AB
Var ligger SOMBRATEX AB?
SOMBRATEX AB finns på Box 22117, 50412 Borås.
Vad gör SOMBRATEX AB?
SOMBRATEX AB är verksamt inom provisionshandel med möbler, hushålls- och järnhandelsvaror i Borås. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag SOMBRATEX AB?
Du når SOMBRATEX AB via telefon 033-138530 .
Hur många anställda har SOMBRATEX AB?
SOMBRATEX AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för SOMBRATEX AB?
Organisationsnumret för SOMBRATEX AB är 556549-4076. Uppgiften kommer från officiella register.