Officiell registerdataAktiebolag
SÖLVESBORGS ENERGI AB
1 anställd
Om SÖLVESBORGS ENERGI AB
SÖLVESBORGS ENERGI AB är ett aktiebolag verksamt inom eldistribution & handel med elektricitet i Sölvesborg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0456-816880
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- 29480 Sölvesborg
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556528-8098
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Sölvesborg
- Postort
- Sölvesborg
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Vanliga frågor
Frågor och svar om SÖLVESBORGS ENERGI AB
Var ligger SÖLVESBORGS ENERGI AB?
SÖLVESBORGS ENERGI AB finns på 29480 Sölvesborg.
Vad gör SÖLVESBORGS ENERGI AB?
SÖLVESBORGS ENERGI AB är verksamt inom eldistribution & handel med elektricitet i Sölvesborg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag SÖLVESBORGS ENERGI AB?
Du når SÖLVESBORGS ENERGI AB via telefon 0456-816880.
Hur många anställda har SÖLVESBORGS ENERGI AB?
SÖLVESBORGS ENERGI AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för SÖLVESBORGS ENERGI AB?
Organisationsnumret för SÖLVESBORGS ENERGI AB är 556528-8098. Uppgiften kommer från officiella register.