Officiell registerdataAktiebolag

SMIK AB

1 anställd

Om SMIK AB

SMIK AB är ett aktiebolag verksamt inom övrig textilietillverkning i Västervik kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Klövervägen 1, Gamleby.

Bransch

Besöksadress

Klövervägen 1

59431 Gamleby

Västervik kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Klövervägen 1, 59431 Gamleby

Företagsinformation

Organisationsnummer
556738-5397
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Postort
Gamleby

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Övrig textilietillverkning i Västervik

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om SMIK AB

Var ligger SMIK AB?

SMIK AB finns på Klövervägen 1, 59431 Gamleby.

Vad gör SMIK AB?

SMIK AB är verksamt inom övrig textilietillverkning i Västervik. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag SMIK AB?

Du når SMIK AB via telefon 08-55922852.

Hur många anställda har SMIK AB?

SMIK AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för SMIK AB?

Organisationsnumret för SMIK AB är 556738-5397. Uppgiften kommer från officiella register.