SKYTOOLS AB
Om SKYTOOLS AB
SKYTOOLS AB är ett aktiebolag verksamt inom tillverkning av instrument och apparater för mätning, provning och navigering i Trelleborg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Strandmarksvägen 38, Trelleborg.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0410-335015
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Strandmarksvägen 38, 23192 Trelleborg
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556592-9519
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Trelleborg
- Postort
- Trelleborg
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Vanliga frågor
Frågor och svar om SKYTOOLS AB
Var ligger SKYTOOLS AB?
SKYTOOLS AB finns på Strandmarksvägen 38, 23192 Trelleborg.
Vad gör SKYTOOLS AB?
SKYTOOLS AB är verksamt inom tillverkning av instrument och apparater för mätning, provning och navigering i Trelleborg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag SKYTOOLS AB?
Du når SKYTOOLS AB via telefon 0410-335015.
Hur många anställda har SKYTOOLS AB?
SKYTOOLS AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för SKYTOOLS AB?
Organisationsnumret för SKYTOOLS AB är 556592-9519. Uppgiften kommer från officiella register.