Officiell registerdataHandelsbolag

SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG

1 anställd

Om SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG

SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG är ett handelsbolag i Lysekil kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Vattenverksvägen 12, Lysekil.

Besöksadress

Vattenverksvägen 12

45336 Lysekil

Lysekil kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Vattenverksvägen 12, 45336 Lysekil

Företagsinformation

Organisationsnummer
969722-5523
Juridisk form
Handelsbolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Lysekil
Postort
Lysekil

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Vanliga frågor

Frågor och svar om SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG

Var ligger SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG?

SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG finns på Vattenverksvägen 12, 45336 Lysekil.

Hur kontaktar jag SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG?

Du når SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG via telefon .

Hur många anställda har SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG?

SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG?

Organisationsnumret för SIVIKS MARIN HANDELSBOLAG är 969722-5523. Uppgiften kommer från officiella register.