Officiell registerdataEnskild firma

SEARS HÅRSTUDIO

1 anställd

Om SEARS HÅRSTUDIO

SEARS HÅRSTUDIO är ett enskild firma verksamt inom frisör/frisörer i Härjedalen kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Egnahemsgatan 2 A, Sveg.

Bransch

Besöksadress

Egnahemsgatan 2 A

84231 Sveg

Härjedalen kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
0680-10985
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Egnahemsgatan 2 A, 84231 Sveg

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma · 19XXXXXX-XXXX
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Postort
Sveg

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Frisör/Frisörer i Härjedalen

Visa alla
  1. INGEGERDS SALONG

    Frisör/FrisörerHuckers Väg 1 · Lillhärdal

    1 anställdEnskild firmaHärjedalen

Vanliga frågor

Frågor och svar om SEARS HÅRSTUDIO

Var ligger SEARS HÅRSTUDIO?

SEARS HÅRSTUDIO finns på Egnahemsgatan 2 A, 84231 Sveg.

Vad gör SEARS HÅRSTUDIO?

SEARS HÅRSTUDIO är verksamt inom frisör/frisörer i Härjedalen. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag SEARS HÅRSTUDIO?

Du når SEARS HÅRSTUDIO via telefon 0680-10985.

Hur många anställda har SEARS HÅRSTUDIO?

SEARS HÅRSTUDIO har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för SEARS HÅRSTUDIO?

SEARS HÅRSTUDIO är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.