Officiell registerdataEnskild firma

SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE

1 anställd

Om SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE

SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE är ett enskild firma verksamt inom uppfödning av andra nötkreatur och bufflar i Mörbylånga kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Södra Näsby 206, Färjestaden.

Bransch

Besöksadress

Södra Näsby 206

38692 Färjestaden

Mörbylånga kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Södra Näsby 206, 38692 Färjestaden

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Postort
Färjestaden

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Uppfödning av andra nötkreatur och bufflar i Mörbylånga

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE

Var ligger SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE?

SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE finns på Södra Näsby 206, 38692 Färjestaden.

Vad gör SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE?

SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE är verksamt inom uppfödning av andra nötkreatur och bufflar i Mörbylånga. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE?

Du når SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE via telefon 0485-33380 .

Hur många anställda har SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE?

SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE?

SCANDINAVIAN-AMERICAN TRADE är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.