Officiell registerdataAktiebolag

SARC AB

1 anställd

Om SARC AB

SARC AB är ett aktiebolag verksamt inom glas & porslin i Malung-Sälen kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Backbyvägen 62, Malung.

Bransch

Besöksadress

Backbyvägen 62

78230 Malung

Malung-Sälen kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Backbyvägen 62, 78230 Malung

Företagsinformation

Organisationsnummer
556626-4882
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Postort
Malung

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Glas & Porslin i Malung-Sälen

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om SARC AB

Var ligger SARC AB?

SARC AB finns på Backbyvägen 62, 78230 Malung.

Vad gör SARC AB?

SARC AB är verksamt inom glas & porslin i Malung-Sälen. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag SARC AB?

Du når SARC AB via telefon 0280-12525 .

Hur många anställda har SARC AB?

SARC AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för SARC AB?

Organisationsnumret för SARC AB är 556626-4882. Uppgiften kommer från officiella register.