Restaurang/RestaurangerBox 22065 · Helsingborg
RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG
Om RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG
RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG är ett handelsbolag verksamt inom restaurang/restauranger i Helsingborg kommun. Besöksadress: Drottninggatan/Tinkarpsbacken, Helsingborg.
Bransch
Besöksadress
Drottninggatan/Tinkarpsbacken
25438 Helsingborg
Helsingborg kommun, Sverige
Öppna i Google MapsKontaktuppgifter
- Telefon
- 042-217010
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Drottninggatan/Tinkarpsbacken, 25438 Helsingborg
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 969707-5753
- Juridisk form
- Handelsbolag
- Antal anställda
- –
- Kommun
- Helsingborg
- Postort
- Helsingborg
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Restaurang/Restauranger i Helsingborg
- NILS H. RESTAURANG ABAktiebolagUtvald1 anställdAktiebolagHelsingborg
- KATIKI ABAktiebolag
Restaurang/RestaurangerRådhustorget 10 · Helsingborg
Utvald1 anställdAktiebolagHelsingborg - FAZER AMICA ABAktiebolag
Restaurang/RestaurangerBox 1185 · Helsingborg
241 anställdaAktiebolagHelsingborg - FAZER AMICA ABAktiebolag
Restaurang/RestaurangerRönnowsgatan 8 Da · Helsingborg
241 anställdaAktiebolagHelsingborg - EUREST SERVICES ABAktiebolag
Restaurang/RestaurangerBox 713 · Helsingborg
71 anställdaAktiebolagHelsingborg - EUREST SERVICES ABAktiebolag
Restaurang/RestaurangerBox 941 · Helsingborg
71 anställdaAktiebolagHelsingborg
Vanliga frågor
Frågor och svar om RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG
Var ligger RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG?
RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG finns på Drottninggatan/Tinkarpsbacken, 25438 Helsingborg.
Vad gör RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG?
RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG är verksamt inom restaurang/restauranger i Helsingborg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG?
Du når RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG via telefon 042-217010 .
Vad är organisationsnumret för RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG?
Organisationsnumret för RESTAURANG VIKINGSTRAND HANDELSBOLAG är 969707-5753. Uppgiften kommer från officiella register.