Officiell registerdataEnskild firma

PEGUN MANAGEMENT

1 anställd

Om PEGUN MANAGEMENT

PEGUN MANAGEMENT är ett enskild firma verksamt inom företagskonsulter i Täby kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Eskadervägen 42, Täby.

Bransch

Besöksadress

Eskadervägen 42

18358 Täby

Täby kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Eskadervägen 42, 18358 Täby

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Täby
Postort
Täby

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Företagskonsulter i Täby

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om PEGUN MANAGEMENT

Var ligger PEGUN MANAGEMENT?

PEGUN MANAGEMENT finns på Eskadervägen 42, 18358 Täby.

Vad gör PEGUN MANAGEMENT?

PEGUN MANAGEMENT är verksamt inom företagskonsulter i Täby. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag PEGUN MANAGEMENT?

Du når PEGUN MANAGEMENT via telefon 070-3455582.

Hur många anställda har PEGUN MANAGEMENT?

PEGUN MANAGEMENT har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för PEGUN MANAGEMENT?

PEGUN MANAGEMENT är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.