Officiell registerdataAktiebolag
P B LINDBORG INVEST AB
1 anställd
Om P B LINDBORG INVEST AB
P B LINDBORG INVEST AB är ett aktiebolag verksamt inom holdingverksamhet i icke-finansiella koncerner i Torsby kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 183, Torsby.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0560-14080
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Box 183, 68524 Torsby
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556245-2614
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Torsby
- Postort
- Torsby
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Vanliga frågor
Frågor och svar om P B LINDBORG INVEST AB
Var ligger P B LINDBORG INVEST AB?
P B LINDBORG INVEST AB finns på Box 183, 68524 Torsby.
Vad gör P B LINDBORG INVEST AB?
P B LINDBORG INVEST AB är verksamt inom holdingverksamhet i icke-finansiella koncerner i Torsby. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag P B LINDBORG INVEST AB?
Du når P B LINDBORG INVEST AB via telefon 0560-14080 .
Hur många anställda har P B LINDBORG INVEST AB?
P B LINDBORG INVEST AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för P B LINDBORG INVEST AB?
Organisationsnumret för P B LINDBORG INVEST AB är 556245-2614. Uppgiften kommer från officiella register.