Officiell registerdataAktiebolag

ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB

1 anställd

Om ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB

ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB är ett aktiebolag verksamt inom eldistribution & handel med elektricitet i Överkalix kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Företagsenhet 2253, Uppsala.

Bransch

Besöksadress

Företagsenhet 2253

75382 Uppsala

Överkalix kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Företagsenhet 2253, 75382 Uppsala

Företagsinformation

Organisationsnummer
556241-9183
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Postort
Uppsala

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Vanliga frågor

Frågor och svar om ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB

Var ligger ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB?

ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB finns på Företagsenhet 2253, 75382 Uppsala.

Vad gör ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB?

ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB är verksamt inom eldistribution & handel med elektricitet i Överkalix. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB?

Du når ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB via telefon 0926-10147 .

Hur många anställda har ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB?

ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB?

Organisationsnumret för ÖVERKALIX VÄRMEVERK AB är 556241-9183. Uppgiften kommer från officiella register.