Officiell registerdataAktiebolag

OREXIS COMMUNICATION AB

1 anställd

Om OREXIS COMMUNICATION AB

OREXIS COMMUNICATION AB är ett aktiebolag verksamt inom tillverkning av datorer och kringutrustning i Umeå kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Järnvägsallén 3, Umeå.

Bransch

Besöksadress

Järnvägsallén 3

90328 Umeå

Umeå kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Järnvägsallén 3, 90328 Umeå

Företagsinformation

Organisationsnummer
556342-2517
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Umeå
Postort
Umeå

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Tillverkning av datorer och kringutrustning i Umeå

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om OREXIS COMMUNICATION AB

Var ligger OREXIS COMMUNICATION AB?

OREXIS COMMUNICATION AB finns på Järnvägsallén 3, 90328 Umeå.

Vad gör OREXIS COMMUNICATION AB?

OREXIS COMMUNICATION AB är verksamt inom tillverkning av datorer och kringutrustning i Umeå. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag OREXIS COMMUNICATION AB?

Du når OREXIS COMMUNICATION AB via telefon 090-149330 .

Hur många anställda har OREXIS COMMUNICATION AB?

OREXIS COMMUNICATION AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för OREXIS COMMUNICATION AB?

Organisationsnumret för OREXIS COMMUNICATION AB är 556342-2517. Uppgiften kommer från officiella register.