Officiell registerdataAktiebolag

ONELLION AB

1 anställd

Om ONELLION AB

ONELLION AB är ett aktiebolag verksamt inom företagskonsulter i Uppsala kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Granebergsvägen 18 B, Uppsala.

Bransch

Besöksadress

Granebergsvägen 18 B

75653 Uppsala

Uppsala kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Granebergsvägen 18 B, 75653 Uppsala

Företagsinformation

Organisationsnummer
556616-6673
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Uppsala
Postort
Uppsala

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Företagskonsulter i Uppsala

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om ONELLION AB

Var ligger ONELLION AB?

ONELLION AB finns på Granebergsvägen 18 B, 75653 Uppsala.

Vad gör ONELLION AB?

ONELLION AB är verksamt inom företagskonsulter i Uppsala. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ONELLION AB?

Du når ONELLION AB via telefon 018-324508 .

Hur många anställda har ONELLION AB?

ONELLION AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ONELLION AB?

Organisationsnumret för ONELLION AB är 556616-6673. Uppgiften kommer från officiella register.