Officiell registerdataEnskild firma

OLLE TORGNY DESIGN

Om OLLE TORGNY DESIGN

OLLE TORGNY DESIGN är ett enskild firma verksamt inom formgivning i Stockholm kommun. Besöksadress: Vetegatan 3 4 Tr, Stockholm.

Bransch

Besöksadress

Vetegatan 3 4 Tr

11859 Stockholm

Stockholm kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Vetegatan 3 4 Tr, 11859 Stockholm

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
–
Kommun
Stockholm
Postort
Stockholm

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Formgivning i Stockholm

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om OLLE TORGNY DESIGN

Var ligger OLLE TORGNY DESIGN?

OLLE TORGNY DESIGN finns på Vetegatan 3 4 Tr, 11859 Stockholm.

Vad gör OLLE TORGNY DESIGN?

OLLE TORGNY DESIGN är verksamt inom formgivning i Stockholm. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag OLLE TORGNY DESIGN?

Du når OLLE TORGNY DESIGN via telefon 070-5459409.

Vad är organisationsnumret för OLLE TORGNY DESIGN?

OLLE TORGNY DESIGN är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.