Officiell registerdataEnskild firma

ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA

1 anställd

Om ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA

ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA är ett enskild firma verksamt inom övrig reklamverksamhet i Staffanstorp kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Slättvägen 11, Hjärup.

Bransch

Besöksadress

Slättvägen 11

24562 Hjärup

Staffanstorp kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Slättvägen 11, 24562 Hjärup

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Postort
Hjärup

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Övrig reklamverksamhet i Staffanstorp

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA

Var ligger ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA?

ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA finns på Slättvägen 11, 24562 Hjärup.

Vad gör ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA?

ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA är verksamt inom övrig reklamverksamhet i Staffanstorp. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA?

Du når ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA via telefon 040-464941 .

Hur många anställda har ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA?

ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA?

ÖHLIN LINDEHEIM, PETRA är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.