Officiell registerdataAktiebolag

NORGENEX CAPITAL AB

1 anställd

Om NORGENEX CAPITAL AB

NORGENEX CAPITAL AB är ett aktiebolag verksamt inom företagskonsulter i Danderyd kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Lokevägen 28, Djursholm.

Bransch

Besöksadress

Lokevägen 28

18264 Djursholm

Danderyd kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Lokevägen 28, 18264 Djursholm

Företagsinformation

Organisationsnummer
556642-6572
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Danderyd
Postort
Djursholm

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Företagskonsulter i Danderyd

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om NORGENEX CAPITAL AB

Var ligger NORGENEX CAPITAL AB?

NORGENEX CAPITAL AB finns på Lokevägen 28, 18264 Djursholm.

Vad gör NORGENEX CAPITAL AB?

NORGENEX CAPITAL AB är verksamt inom företagskonsulter i Danderyd. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag NORGENEX CAPITAL AB?

Du når NORGENEX CAPITAL AB via telefon 08-7531290 .

Hur många anställda har NORGENEX CAPITAL AB?

NORGENEX CAPITAL AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för NORGENEX CAPITAL AB?

Organisationsnumret för NORGENEX CAPITAL AB är 556642-6572. Uppgiften kommer från officiella register.