Officiell registerdataEnskild firma

NORDSTRÖM, HALINA

Om NORDSTRÖM, HALINA

NORDSTRÖM, HALINA är ett enskild firma verksamt inom glas & porslin i Tomelilla kommun. Besöksadress: Stoppgatan 3, Tomelilla.

Bransch

Besöksadress

Stoppgatan 3

27332 Tomelilla

Tomelilla kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Stoppgatan 3, 27332 Tomelilla

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
Kommun
Tomelilla
Postort
Tomelilla

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Glas & Porslin i Tomelilla

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om NORDSTRÖM, HALINA

Var ligger NORDSTRÖM, HALINA?

NORDSTRÖM, HALINA finns på Stoppgatan 3, 27332 Tomelilla.

Vad gör NORDSTRÖM, HALINA?

NORDSTRÖM, HALINA är verksamt inom glas & porslin i Tomelilla. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag NORDSTRÖM, HALINA?

Du når NORDSTRÖM, HALINA via telefon 0417-12977 .

Vad är organisationsnumret för NORDSTRÖM, HALINA?

NORDSTRÖM, HALINA är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.