Officiell registerdataAktiebolag

NORDIC URBAN PLANNERS AB

1 anställd

Om NORDIC URBAN PLANNERS AB

NORDIC URBAN PLANNERS AB är ett aktiebolag verksamt inom företagskonsulter i Solna kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Wiboms Väg 12, Solna.

Bransch

Besöksadress

Wiboms Väg 12

17160 Solna

Solna kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Wiboms Väg 12, 17160 Solna

Företagsinformation

Organisationsnummer
556757-0691
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Solna
Postort
Solna

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Företagskonsulter i Solna

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om NORDIC URBAN PLANNERS AB

Var ligger NORDIC URBAN PLANNERS AB?

NORDIC URBAN PLANNERS AB finns på Wiboms Väg 12, 17160 Solna.

Vad gör NORDIC URBAN PLANNERS AB?

NORDIC URBAN PLANNERS AB är verksamt inom företagskonsulter i Solna. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag NORDIC URBAN PLANNERS AB?

Du når NORDIC URBAN PLANNERS AB via telefon 08-58025186.

Hur många anställda har NORDIC URBAN PLANNERS AB?

NORDIC URBAN PLANNERS AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för NORDIC URBAN PLANNERS AB?

Organisationsnumret för NORDIC URBAN PLANNERS AB är 556757-0691. Uppgiften kommer från officiella register.