Officiell registerdataEnskild firma

NISES CONSULTING

1 anställd

Om NISES CONSULTING

NISES CONSULTING är ett enskild firma verksamt inom företagskonsulter i Mora kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Lejonvägen 23, Mora.

Bransch

Besöksadress

Lejonvägen 23

79236 Mora

Mora kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Lejonvägen 23, 79236 Mora

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Mora
Postort
Mora

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Liknande företag

Företagskonsulter i Mora

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om NISES CONSULTING

Var ligger NISES CONSULTING?

NISES CONSULTING finns på Lejonvägen 23, 79236 Mora.

Vad gör NISES CONSULTING?

NISES CONSULTING är verksamt inom företagskonsulter i Mora. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag NISES CONSULTING?

Du når NISES CONSULTING via telefon .

Hur många anställda har NISES CONSULTING?

NISES CONSULTING har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för NISES CONSULTING?

NISES CONSULTING är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.