Tillverkning av instrument och apparater för mätning, provning och navigeringNorsbro Sågmyravägen 38 · Leksand
MODUS ELECTRONIC AB
Om MODUS ELECTRONIC AB
MODUS ELECTRONIC AB är ett aktiebolag verksamt inom tillverkning av instrument och apparater för mätning, provning och navigering i Leksand kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Sätravägen 8, Insjön.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0247-40060
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Sätravägen 8, 79340 Insjön
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 556451-8552
- Juridisk form
- Aktiebolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Leksand
- Postort
- Insjön
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Tillverkning av instrument och apparater för mätning, provning och navigering i Leksand
- SVENSKA MANOMETER FABRIKEN ABAktiebolag1 anställdAktiebolagLeksand
Vanliga frågor
Frågor och svar om MODUS ELECTRONIC AB
Var ligger MODUS ELECTRONIC AB?
MODUS ELECTRONIC AB finns på Sätravägen 8, 79340 Insjön.
Vad gör MODUS ELECTRONIC AB?
MODUS ELECTRONIC AB är verksamt inom tillverkning av instrument och apparater för mätning, provning och navigering i Leksand. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag MODUS ELECTRONIC AB?
Du når MODUS ELECTRONIC AB via telefon 0247-40060 .
Hur många anställda har MODUS ELECTRONIC AB?
MODUS ELECTRONIC AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för MODUS ELECTRONIC AB?
Organisationsnumret för MODUS ELECTRONIC AB är 556451-8552. Uppgiften kommer från officiella register.