Officiell registerdataAktiebolag

MATAI CONSULTING GROUP AB

Om MATAI CONSULTING GROUP AB

MATAI CONSULTING GROUP AB är ett aktiebolag i Stockholm kommun. Besöksadress: Box 45088, Stockholm.

Besöksadress

Box 45088

10430 Stockholm

Stockholm kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

Telefon
E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Box 45088, 10430 Stockholm

Företagsinformation

Organisationsnummer
556557-1808
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
Kommun
Stockholm
Postort
Stockholm

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Vanliga frågor

Frågor och svar om MATAI CONSULTING GROUP AB

Var ligger MATAI CONSULTING GROUP AB?

MATAI CONSULTING GROUP AB finns på Box 45088, 10430 Stockholm.

Hur kontaktar jag MATAI CONSULTING GROUP AB?

Du når MATAI CONSULTING GROUP AB via telefon .

Vad är organisationsnumret för MATAI CONSULTING GROUP AB?

Organisationsnumret för MATAI CONSULTING GROUP AB är 556557-1808. Uppgiften kommer från officiella register.