Officiell registerdataAktiebolag

MANIFACT AB

1 anställd

Om MANIFACT AB

MANIFACT AB är ett aktiebolag verksamt inom datakonsultverksamhet i Göteborg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Hulda Mellgrens Gata 2, Västra Frölunda.

Bransch

Besöksadress

Hulda Mellgrens Gata 2

42132 Västra Frölunda

Göteborg kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Hulda Mellgrens Gata 2, 42132 Västra Frölunda

Företagsinformation

Organisationsnummer
556722-5981
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Göteborg
Postort
Västra Frölunda

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Datakonsultverksamhet i Göteborg

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om MANIFACT AB

Var ligger MANIFACT AB?

MANIFACT AB finns på Hulda Mellgrens Gata 2, 42132 Västra Frölunda.

Vad gör MANIFACT AB?

MANIFACT AB är verksamt inom datakonsultverksamhet i Göteborg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag MANIFACT AB?

Du når MANIFACT AB via telefon 031-878550 .

Hur många anställda har MANIFACT AB?

MANIFACT AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för MANIFACT AB?

Organisationsnumret för MANIFACT AB är 556722-5981. Uppgiften kommer från officiella register.