MACKINAW ALASKAN MALAMUTE
Om MACKINAW ALASKAN MALAMUTE
MACKINAW ALASKAN MALAMUTE är ett enskild firma verksamt inom uppfödning av sällskapsdjur i Storuman kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Kaskeluokt 301, Storuman.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0951-14291
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Kaskeluokt 301, 92398 Storuman
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
- Juridisk form
- Enskild firma
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Storuman
- Postort
- Storuman
Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.
Vanliga frågor
Frågor och svar om MACKINAW ALASKAN MALAMUTE
Var ligger MACKINAW ALASKAN MALAMUTE?
MACKINAW ALASKAN MALAMUTE finns på Kaskeluokt 301, 92398 Storuman.
Vad gör MACKINAW ALASKAN MALAMUTE?
MACKINAW ALASKAN MALAMUTE är verksamt inom uppfödning av sällskapsdjur i Storuman. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag MACKINAW ALASKAN MALAMUTE?
Du når MACKINAW ALASKAN MALAMUTE via telefon 0951-14291 .
Hur många anställda har MACKINAW ALASKAN MALAMUTE?
MACKINAW ALASKAN MALAMUTE har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för MACKINAW ALASKAN MALAMUTE?
MACKINAW ALASKAN MALAMUTE är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.