Officiell registerdataAktiebolag

LPJ ADVICE AB

1 anställd

Om LPJ ADVICE AB

LPJ ADVICE AB är ett aktiebolag verksamt inom företagskonsulter i Uppsala kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Dalby Björkberget 95, Uppsala.

Bransch

Besöksadress

Dalby Björkberget 95

75591 Uppsala

Uppsala kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Dalby Björkberget 95, 75591 Uppsala

Företagsinformation

Organisationsnummer
556608-6962
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Uppsala
Postort
Uppsala

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Företagskonsulter i Uppsala

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om LPJ ADVICE AB

Var ligger LPJ ADVICE AB?

LPJ ADVICE AB finns på Dalby Björkberget 95, 75591 Uppsala.

Vad gör LPJ ADVICE AB?

LPJ ADVICE AB är verksamt inom företagskonsulter i Uppsala. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag LPJ ADVICE AB?

Du når LPJ ADVICE AB via telefon 070-3010577.

Hur många anställda har LPJ ADVICE AB?

LPJ ADVICE AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för LPJ ADVICE AB?

Organisationsnumret för LPJ ADVICE AB är 556608-6962. Uppgiften kommer från officiella register.