Officiell registerdataAktiebolag

LINTECH TRADING AB

1 anställd

Om LINTECH TRADING AB

LINTECH TRADING AB är ett aktiebolag verksamt inom datakonsultverksamhet i Göteborg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Box 24149, Göteborg.

Bransch

Besöksadress

Box 24149

40022 Göteborg

Göteborg kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Box 24149, 40022 Göteborg

Företagsinformation

Organisationsnummer
556480-1990
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Göteborg
Postort
Göteborg

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Datakonsultverksamhet i Göteborg

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om LINTECH TRADING AB

Var ligger LINTECH TRADING AB?

LINTECH TRADING AB finns på Box 24149, 40022 Göteborg.

Vad gör LINTECH TRADING AB?

LINTECH TRADING AB är verksamt inom datakonsultverksamhet i Göteborg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag LINTECH TRADING AB?

Du når LINTECH TRADING AB via telefon 0303-10250 .

Hur många anställda har LINTECH TRADING AB?

LINTECH TRADING AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för LINTECH TRADING AB?

Organisationsnumret för LINTECH TRADING AB är 556480-1990. Uppgiften kommer från officiella register.