Officiell registerdataHandelsbolag

KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG

1 anställd

Om KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG

KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG är ett handelsbolag verksamt inom mediebyråverksamhet och annonsförsäljning i Skellefteå kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Cirkelstigen 3, Skellefteå.

Bransch

Besöksadress

Cirkelstigen 3

93145 Skellefteå

Skellefteå kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Cirkelstigen 3, 93145 Skellefteå

Företagsinformation

Organisationsnummer
969714-6554
Juridisk form
Handelsbolag
Antal anställda
ca 1
Postort
Skellefteå

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Mediebyråverksamhet och annonsförsäljning i Skellefteå

Visa alla
  1. KARTKUNGEN

    Mediebyråverksamhet och annonsförsäljningVintergatan 37 A 1 Tr · Skelleftehamn

    1 anställdEnskild firmaSkellefteå

Vanliga frågor

Frågor och svar om KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG

Var ligger KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG?

KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG finns på Cirkelstigen 3, 93145 Skellefteå.

Vad gör KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG?

KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG är verksamt inom mediebyråverksamhet och annonsförsäljning i Skellefteå. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG?

Du når KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG via telefon 0910-779772.

Hur många anställda har KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG?

KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG?

Organisationsnumret för KLAS SÄLJARE KOMMANDITBOLAG är 969714-6554. Uppgiften kommer från officiella register.