Officiell registerdataAktiebolag

KJJ & MJ I SVERIGE AB

1 anställd

Om KJJ & MJ I SVERIGE AB

KJJ & MJ I SVERIGE AB är ett aktiebolag verksamt inom företagskonsulter i Sölvesborg kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Gesällvägen 2, Sölvesborg.

Bransch

Besöksadress

Gesällvägen 2

29477 Sölvesborg

Sölvesborg kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Gesällvägen 2, 29477 Sölvesborg

Företagsinformation

Organisationsnummer
556719-6737
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Postort
Sölvesborg

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Företagskonsulter i Sölvesborg

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om KJJ & MJ I SVERIGE AB

Var ligger KJJ & MJ I SVERIGE AB?

KJJ & MJ I SVERIGE AB finns på Gesällvägen 2, 29477 Sölvesborg.

Vad gör KJJ & MJ I SVERIGE AB?

KJJ & MJ I SVERIGE AB är verksamt inom företagskonsulter i Sölvesborg. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag KJJ & MJ I SVERIGE AB?

Du når KJJ & MJ I SVERIGE AB via telefon 0456-18000 .

Hur många anställda har KJJ & MJ I SVERIGE AB?

KJJ & MJ I SVERIGE AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för KJJ & MJ I SVERIGE AB?

Organisationsnumret för KJJ & MJ I SVERIGE AB är 556719-6737. Uppgiften kommer från officiella register.