Postorderhandel och detaljhandel på Internet med bosättningsvarorBox 97 · Köping
KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG
Om KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG
KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG är ett handelsbolag verksamt inom postorderhandel och detaljhandel på internet med bosättningsvaror i Köping kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Hisingsgatan 37, Köping.
Bransch
Kontaktuppgifter
- Telefon
- 0763-405821
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Hisingsgatan 37, 73142 Köping
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- 969699-4368
- Juridisk form
- Handelsbolag
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Köping
- Postort
- Köping
Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.
Liknande företag
Postorderhandel och detaljhandel på Internet med bosättningsvaror i Köping
- SAIJTAM HANDELSBOLAGHandelsbolag1 anställdHandelsbolagKöping
- CHINA SISTERSEnskild firma
Postorderhandel och detaljhandel på Internet med bosättningsvarorUtterstigen 13 · Köping
1 anställdEnskild firmaKöping
Vanliga frågor
Frågor och svar om KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG
Var ligger KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG?
KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG finns på Hisingsgatan 37, 73142 Köping.
Vad gör KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG?
KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG är verksamt inom postorderhandel och detaljhandel på internet med bosättningsvaror i Köping. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG?
Du når KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG via telefon 0763-405821.
Hur många anställda har KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG?
KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG?
Organisationsnumret för KENT NILSEN KOMMANDITBOLAG är 969699-4368. Uppgiften kommer från officiella register.