Officiell registerdataEnskild firma

JUSTINAS MODE

1 anställd

Om JUSTINAS MODE

JUSTINAS MODE är ett enskild firma i Sundsvall kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Affärsgatan 14 D, Kvissleby.

Besöksadress

Affärsgatan 14 D

86231 Kvissleby

Sundsvall kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Affärsgatan 14 D, 86231 Kvissleby

Företagsinformation

Organisationsnummer
Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
Juridisk form
Enskild firma
Antal anställda
ca 1
Kommun
Sundsvall
Postort
Kvissleby

Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.

Vanliga frågor

Frågor och svar om JUSTINAS MODE

Var ligger JUSTINAS MODE?

JUSTINAS MODE finns på Affärsgatan 14 D, 86231 Kvissleby.

Hur kontaktar jag JUSTINAS MODE?

Du når JUSTINAS MODE via telefon 060-513730 .

Hur många anställda har JUSTINAS MODE?

JUSTINAS MODE har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för JUSTINAS MODE?

JUSTINAS MODE är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.