JOUHKI, KALEVI
Om JOUHKI, KALEVI
JOUHKI, KALEVI är ett enskild firma verksamt inom antikvariat & antikvitetsaffärer i Oxelösund kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Industrigatan 4 B, Oxelösund.
Bransch
Kontaktuppgifter
- E-post
- Ej tillgängligt
- Hemsida
- Ej tillgängligt
- Adress
- Industrigatan 4 B, 61333 Oxelösund
Företagsinformation
- Organisationsnummer
- Enskild firma – organisationsnummer visas ej av integritetsskäl
- Juridisk form
- Enskild firma
- Antal anställda
- ca 1
- Kommun
- Oxelösund
- Postort
- Oxelösund
Organisationsnummer döljs eftersom det är ett personnummer (enskild firma). Företagsdata kommer från offentliga register.
Vanliga frågor
Frågor och svar om JOUHKI, KALEVI
Var ligger JOUHKI, KALEVI?
JOUHKI, KALEVI finns på Industrigatan 4 B, 61333 Oxelösund.
Vad gör JOUHKI, KALEVI?
JOUHKI, KALEVI är verksamt inom antikvariat & antikvitetsaffärer i Oxelösund. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.
Hur kontaktar jag JOUHKI, KALEVI?
Du når JOUHKI, KALEVI via telefon .
Hur många anställda har JOUHKI, KALEVI?
JOUHKI, KALEVI har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.
Vad är organisationsnumret för JOUHKI, KALEVI?
JOUHKI, KALEVI är en enskild firma. Organisationsnumret är detsamma som ägarens personnummer och visas inte av integritetsskäl enligt GDPR.