Officiell registerdataAktiebolag

JOHANNESSON & TORSTENSSON AB

1 anställd

Om JOHANNESSON & TORSTENSSON AB

JOHANNESSON & TORSTENSSON AB är ett aktiebolag verksamt inom holdingverksamhet i icke-finansiella koncerner i Värnamo kommun. Företaget har ca 1 anställda enligt senast tillgängliga uppgifter. Besöksadress: Myntgatan 10, Värnamo.

Bransch

Besöksadress

Myntgatan 10

33130 Värnamo

Värnamo kommun, Sverige

Öppna i Google Maps

Kontaktuppgifter

E-post
Ej tillgängligt
Hemsida
Ej tillgängligt
Adress
Myntgatan 10, 33130 Värnamo

Företagsinformation

Organisationsnummer
556544-2869
Juridisk form
Aktiebolag
Antal anställda
ca 1
Kommun
Värnamo
Postort
Värnamo

Företagsdata kommer från offentliga register och SCB.

Liknande företag

Holdingverksamhet i icke-finansiella koncerner i Värnamo

Visa alla

Vanliga frågor

Frågor och svar om JOHANNESSON & TORSTENSSON AB

Var ligger JOHANNESSON & TORSTENSSON AB?

JOHANNESSON & TORSTENSSON AB finns på Myntgatan 10, 33130 Värnamo.

Vad gör JOHANNESSON & TORSTENSSON AB?

JOHANNESSON & TORSTENSSON AB är verksamt inom holdingverksamhet i icke-finansiella koncerner i Värnamo. För att se andra företag i samma bransch kan du klicka på branschlänken ovan.

Hur kontaktar jag JOHANNESSON & TORSTENSSON AB?

Du når JOHANNESSON & TORSTENSSON AB via telefon 0734-220022.

Hur många anställda har JOHANNESSON & TORSTENSSON AB?

JOHANNESSON & TORSTENSSON AB har cirka 1 anställda enligt senast tillgängliga data.

Vad är organisationsnumret för JOHANNESSON & TORSTENSSON AB?

Organisationsnumret för JOHANNESSON & TORSTENSSON AB är 556544-2869. Uppgiften kommer från officiella register.